De rijschool van Zuid-Holland

Rijschool Hendrik Ido Ambacht

Rijschool Hendrik Ido Ambacht

Rijschool Hendrik-Ido-Ambacht en omgeving gezocht?

Deze gemeenschap, met zijn sterke nadruk op gezinsvriendelijk wonen, vereist een rijschool die veiligheid en geduld vooropstelt. Onze lessen zijn toegespitst op het creëren van veilige en verantwoordelijke bestuurders, met een grondige kennis van zowel lokale wegen als algemene rijvaardigheden.

Start vandaag met je rijles

Prijzen van onze rijlessen

Autorijles

45
 • 50 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Aanhangwagen

79
 • 50 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Scooterrijles

37
50
 • 50 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Vrachtauto C

120
 • 90 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Motorrijles

85
 • 50 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Vrachtwagen CE

150
 • 90 minuten
 • Maatwerk advies
 • Direct starten met rijles
Proefles

Plan direct een proefles in

Wij werken altijd met een vaste rij-instructeur. Al onze lessen worden gegeven in een moderne auto. Meerdere lessen per week zijn mogelijk! Hieronder lees je de de mogelijke rijlessen:

Hoge slagingspercentage en rijlessen op maat

Onze rijschool heeft een hoog slagingspercentage en biedt rij-opleidingen op maat aan. Iedereen is namelijk anders en heeft een andere aanpak nodig. Wij vinden het erg belangrijk om onze leerlingen de beste begeleiding te bieden. Dit doen wij vanaf het moment dat ze starten, tot aan het uiteindelijke praktijkexamen. Ons team bestaat uit enthousiaste medewerkers die jou graag de kneepjes van het autorijden onder de knie willen brengen. Heb je te maken met faalangst? Ook hier kunnen wij rekening mee houden. Onze rij-instructeurs zijn vriendelijk, flexibel en beschikken over veel ervaring. Zelfs als je last hebt van faalangst, kunnen wij je de beste begeleiding bieden. Wij hebben veel ervaring met cursisten en studenten met faalangst, waardoor wij weten hoe we je gerust kunnen stellen, zodat ook jij slaagt voor jouw rijbewijs.

Rijschool

Start vandaag met je proefles

Rijlessen Hendrik Ido Ambacht

Boek nu je proefles in Hendrik-Ido-Ambacht!

Start je reis naar het rijbewijs met een proefles bij onze rijschool in Hendrik-Ido-Ambacht. Ervaar onze persoonlijke aanpak en kwalitatieve lessen. Jouw toekomst op de weg begint hier; meld je aan voor een proefles.

Stel vandaag nog je vragen

Aanmelding gelukt